wauww wat een super geslaagd weekend! gisteren samen met stephanie kooijman en der toppers mee gegaan naar midden beemster voor de Pavo cup jonge dressuurpaarden 4 jarige en wauw wat was het geweldig. Gordon en Garfield die geweldig liepen en gordon door naar de halve finale en ster!! Steph jij bent de allerbeste!! wat een geweldig gezellige dag en wat een ervaring! #wauw#middenbeemster#pavocup#jongedressuurpaarden#4jarige
Hoi allemaal! even een update!
Hightje is afgelopen vrijdag geopereerd. Dit is gelukkig allemaal goed verlopen! zal jullie de bloedfoto's besparen . Het bultje dat in zijn hoofd zat is eruit gehaald en opgestuurd voor onderzoek! ik had een klein gaatje in zn gezicht verwacht.... maar niets is minder waar- ongeveer ter grootte van een mobiel zit er een luikje. Gelukkig lijkt hij nergens last van te hebben en is hij lichamelijk heel erg fit. Wel zie ik aan hem dat ie heel graag naar huis zou willen. maarja dat zit er nog even niet in. Vandaag de prop die in zijn holte zat verwijderd en dat ging iets bloeden. Gelukkig stopte dit vrij snel vanzelf weer. Woensdag of donderdag wil hij nog een endoscoop maken om te kijken of alles er van binnen goed uit ziet en niet aan het irriteren is voordat hij naar huis mag. Ik hoop dat dit snel gaat gebeuren! Gelukkig is dierenarts Teun Sterk heel erg tevreden over hem en daar houden we ons dan ook maar aan vast. Hou jullie op de hoogte!
gister ging de les met kazan echt goed! hij vind wel steeds meer maniertjes om er onder uit proberen te komen als ik de hulpen geef voor oefeningen,dat hij me dan verrast en ik dan streng moet zijn . ook de vliegende wissels alvast aan het oefenen Handsome had ik gelongeerd. erg genoten om naar te kijken omdat hij zo blij was haha. in de avond ibiza gezadeld voor de zadelmakmaker en gekeken. gaat al wel steeds beter. en Celine zelf gelijk weer zonder longe gereden en ging ook weer goed. die kan iik voortaan gewoon verder doorrijden vandaag een drukke planning.